Wygraj Sukces po raz 12-ty

ws7Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio “Pro-Media” w Tarnobrzegu bardzo serdecznie zapraszają na Prezentacje Finałowe 12 Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces”. W tegorocznej edycji Konkursu wzięło udział ponad dwa tysiące wokalistów, którzy oceniani byli w czterech odrębnych kategoriach wiekowych. Eliminacje wstępne przeprowadzone były w 53 ośrodkach kultury w całej Polsce, natomiast prezentacje regionalne – w 15 miastach kraju. Prezentacje Finałowe odbędą się w dniach 22–23 czerwca 2007r. w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury, w których weźmie udział 115 wokalistów.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników Finału atrakcyjne imprezy towarzyszące i wiele niespodzianek. Uroczysta inauguracja Konkursu odbędzie 22 czerwca / piątek / o godzinie 14.30, poczym wystąpią soliści z I i II kategorii wiekowej. Jeszcze tego samego dnia o 19.45 zaprezentują się wokaliści z III kategorii wiekowej. 23 czerwca / sobota / na godzinę 12.00 zaplanowane są prezentacje kolejnych solistów z III kategorii wiekowej. Natomiast o godzinie 15.45 wystąpią w Konkursie wokaliści z najstarszej – IV kategorii wiekowej.

Wstęp na Prezentacje Finałowe jest bezpłatny.

W niedzielę 24 czerwca o godzinie 17.00 rozpocznie się w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Tarnobrzegu Koncert Galowy, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki Konkursu, wręczone nagrody i wyróżnienia oraz wystąpią laureaci Finału Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces”, Zespół Taneczny “FRAM”, wykonawcy z płyty 12 edycji konkursu i Chórek “Łapu-Capu”.

Bezpłatne wejściówki na Koncert Galowy można odebrać w Tarnobrzeskim Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 oraz Radiu “Leliwa”. W dniu Koncertu Galowego w Hali OSiR od godziny 14.00.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tarnobrzeskim święcie piosenki.