Pierwsze Plenery Fotograficzne dla Amatorów!

Na warsztatach fotograficznych które odbyły się 21-06-2007 zaproponowano zorganizowanie Pierwszych Plenerów Fotograficznych. Pomysł ten został przyjęty bardzo entuzjastycznie i cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego też w dniu 22.07.2007 – Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na Forum Tarnobrzeg.info w temacie „Pierwsze Plenery Fotograficzne Dla Amatorów”

Oto kilka spraw z tym związanych które chcę wam przedstawić do dyskusji… Proszę aby krytyka była sensowna i konstruktywna a nie bezsensowne gadanie. Proszę nie pisać kto idzie a kto nie lista ta zostanie też zamieszczona na forum.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

– Plenery planowane są na 22.07.2007 (niedziela) – godziny jeszcze nie są ustalone.
– Proszę o pisanie maili do mnie przez osoby które są chętne do uczestnictwa w plenerach. Temat maila to PLENERY 1 (proszę właśnie o taki układ gdyż będzie łatwiej tworzyć listę osób i oddzielać mi maile związane z plenerami od spamu). Proszę o podanie Imienia i Nazwiska – mile widziane jakieś numery kontaktowe. Mój Mail: ba_sapek@interia.pl

Do dyskusji poddaje temat gdzie mają się odbyć plenery…

A oto warunki jakie powinno spełniać miejsce zgłoszone na plenery:

– Miejsce ma być ciekawe – tu pozostawiam wam do oceny co uważacie za ciekawe miejsce.
– Ma być dość miejsca dla większej liczby osób aby spokojnie robić i żeby nikt nikomu nie przeszkadzał kręcąc się pod rekami ( liczę na około 15-20 osób).
– Odległość od centrum to około 20-25 minut jazdy rowerem.
– Mile widziane zdjęcia ogólne miejsca pleneru – nie konkretne obiekty ale raczej okolica aby była widoczna.
– Proszę podać godzinę o której waszym zdaniem najlepiej się pojawić w danym miejscu – kwestia nasłonecznienia itd.

Wszelkie propozycje będą rozpatrywane do dnia 19.07.2007 – I wtedy zostanie to podane na forum jak i zostaniecie poinformowani mailem lub smsem.