Wyprawa Wędrownicza 2007

kajak

Zakończył się pierwszy etap Wyprawy Wędrowniczej 2007 Kajakowego Patrolu im. Tony Halika. Rzekami Men i Ren przepłynęli całe Niemcy i Holandię. Teraz wyruszają na morze, przed nimi wybrzeże Belgii, Francji i Anglii.

Asia: To niesamowite jak wiele uczy taka wyprawa. Skłania do przemyśleń, dystansuje wobec życia, świata, problemów. Człowiek częściej się uśmiecha i docenia to co wydawało mu się rzeczami mało ważnymi. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają nas w tym przedsięwzięciu. Maile i smsy dodają nam wiele sił. Widzę także jak ważne były wcześniejsze przygotowania, ciężko nawet powiedzieć co było najważniejsze. Brak jakiegokolwiek czynnika mogłaby postawić projekt pod znakiem zapytania. Dużo daje znajomość języka obcego, otwiera wiele drzwi, roczny kurs zapewniony więc przez British School w Tarnobrzegu znacząco podniósł poziom naszej komunikacji. Odpowiednią formę pomogły nam utrzymać odżywki i suplementy diety przygotowane i rozplanowane przez Power Sport. Dziękuję wszystkim sponsorom, jak i osobom które po prostu w nas wierzą i wspierają dobrym słowem. Pozdrowienia ze szlaku.

Krzysiek: Zakończył się etap śródlądzia, zaczyna morski. Na koncie niesamowicie wiele wrażeń i doświadczeń. Przed nami zapewne dwa razy więcej. Przyszedł czas na pierwsze podsumowanie efektu rocznych przygotowań do wyprawy. Do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem. Widzimy jednak jak ważny jest każdy element układanki. Przykładowo, nie wyobrażam sobie płynięcia bez porządnych okularów przeznaczonych do tego typu sportów, tu ukłon wobec salonu optycznego Damian Wojciechowski. Na pewno dużo dały także przygotowania na basenie i siłowni, co umożliwił nam tarnobrzeski Osir. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, jak i pozdrawiamy mieszkańców Tarnobrzega i oczywiście harcerzy ze Szczepu Gniazdo w Jadachach. Dziękujemy za wsparcie.

kajak1

kajak2

kajak3