Rozgrywki Ligi Siatkówki

W najbliższym czasie rusza 13 edycja rozgrywek Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Do 20 września 2007 roku można zgłaszać drużyny chętne do wzięcia udziału w rywalizacji amatorskich drużyn siatkówki.

Liga prowadzi swoje rozgrywki w trzech kategoriach.
1. Senior – zawody dla osób pełnoletnich, grających w amatorskich drużynach z terenu miasta Tarnobrzega.
2. Junior Chłopcy,
3. Junior Dziewczęta – do tych kategorii rozgrywek można zgłaszać drużyny młodzieżowe, działające przy szkołach (Gimnazja i ponadgimnazjalne)i inne.

Drużyny Juniorskie, obowiązkowo muszą posiadać dorosłego opiekuna – kierownika drużyny. Każdy niepełnoletni zawodnik musi mieć zgodę rodziców do gry w TALPS i oświadczenie rodziców o stanie zdrowia umożliwiającym udział w rozgrywkach. Zgłoszenia drużyn należy dokonać do dnia 20 wrzesnia 2007 roku, do kolegi Roberta Chmiela (665 247 690, robert2211@op.pl) Nie zmienia sie opłata wpisowa, ktora wynosi 150 zł. Wpłatę należy dokonać na konto Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej do dnia 10 października 2007. Z opłaty wpisowego zwolnione są drużyny grupy Junior dziewczęta i chłopcy. Spotkanie kierownictwa ligi odbędzie się po 20 września, o jego terminie zostaną poinformowani kierownicy zgłoszonych drużyn.

Rozpoczęcie rozgrywek TALPS w sezonie 2007/2008 przewidziane jet na dzień 14 października (niedziela) 2007r. Organizatorem rozgrywek TALPS jest Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej i Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wisła” w Tarnobrzegu.

Ze sportowym pozdrowieniem: Robert Chmiel, przewodniczący Zarządu TALPS.