Carla Roca w Orbicie

Klub Orbita oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne zaprasza na imprezę z cyklu Elektroniczna Orbita Special – 28 września (piątek), start: 21:00, wstęp: 10 zł.
Wystąpi jedna z najlepszych polskich dj-ek: Carla Roca.
Support: Mourner, Nexy oraz Lament.

Carla Roca:

Swoją karierę jako dj zaczęła w ’01 roku i bardzo szybko stała się najpopularniejszą i najczęściej występującą djką w Polsce. Dowodem na to były wyniki plebiscytu magazynu Laif na „Najpopularniejszego Polskiego Dj’a” 2003 roku. Zajęła w nim 2. miejsce, a rok później pozostała w ścisłej czołówce, zajmując 3. miejsce. Zawdzięcza to z pewnością swoim umiejętnościom technicznym, muzykalnością i zadziwiającą charyzmą sceniczną. Jej sety za każdym razem są dynamiczne i pełne pozytywnej energii. Doskonale potrafi wyczuć nastroje i oczekiwania publiczności. Jej styl jest wyjątkowy i dobrze przez wszystkich rozpoznawany. Jest to mieszanka kilku odmian techno: pumpin’, hard, funky i tribal techno z elementami muzyki electro oraz hard housu.

Brała udział w większości prestiżowych festiwalach w Polsce, jak i za granicą, były to między innymi: Mayday 2002 i 2004, Creamfields, Soundtropolis, Double Decker, Supagate, Instytut Energetyki. Ważniejsze imprezy, na których wystąpiła to „Euforia 2003” w WFF we Wrocławiu, „Rittmatica” na Służewcu w Warszawie, „Neurotica” w Hali Meratronik w Szczecinie, „Water Festival” nad jeziorem Piaseczno koło Lublina, „Mixologia” w Lokomotywie-Warszawa, „Scream I” oraz „Scream II” w Hali Targowej w Gorzowie Wlkp i inne. Grała też w większości klubów w Polsce, jak np. Eskulap, MO (Poznań), W5, Public Club, Paragraf 51, Klatka, Luzztra, Punkt, Lokomotywa (Warszawa), Wagon, La Fete (Wrocław), Graffitti (Lublin), Alergia (Chorzów), Mega Club (Katowice), Hormon (Kielce), Metro (Gdańsk), Cube (Gdynia), Lokomotywa (Szczecin), Kanty (Jaworzno), Boomtown, Revers, Come in (Olsztyn), Zentrum (Bydgoszcz), Akademia (Rzeszów), Technosis (Czerwieńsk/Zielona Góra), Scream (Nowy Sącz), Odyseja (Tarnów), Kazamaty (Kołobrzeg), Havana (Zawiercie) i innych w wielu miastach kraju. Carla prezentowała swoje umiejętności także w klubach poza granicami Polski, m. in. w Niemczech, Czechach, Słowacj, Belgii, Francji.

Nie sposób zliczyć artystów, z którymi grała! m. in. byli to: Mauro Picotto, Paul van Dyk, Chris Liebing, Marco Bailey, Luke Slater, Samuel L.Session, Westbam, Marusha, Tom Hades, Gaetano Parisio, Takkyu Ishino, Dr Motte, Corvin Dalek, Redhead, Cari Lekebush, Joel Mull, Felipe, Lars Klain, Massimo i wielu innych.

Z oficjalnej strony www.carlaroca.net