Warszawa Nocą

Klub Orbita, Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne oraz niezastąpiony Lament zaprasza na kolejny wieczór wypełniony elektronicznym brzmieniem (Warszawa Nocą). 20 października oprócz wspomnianego już Lamenta zagrają warszawscy dj’e: Leon daVinci, EDD, INSECT oraz Ninja.
Wstęp: 7 zł, startujemy o godzinie 21:00.


Szczegóły na temat naszych warszawskich gości:

Leon daVinci – z wykształcenia dziennikarz, radiowiec, kilka lat związany z redakcjami tak muzycznymi jak i informacyjnymi. Jednak muzyka ponad wszystko i dla niej porzucił dziennikarstwo, któremu poświęcił studia i kilka lat życia. Ze sztuką dj’ska związany od lat 90tych a od 2000r z warszawska scena klubowa. Współpracował z większością warszawskich klubów i grał z czołówką polskich dj’ów. Gościnnie grał w Grecji Turcji i Włoszech.

EDD – kiedy w 1997 stawiał pierwsze kroki za konsoletą, nigdy nie przypuszczał, że zagra na tylu wspaniałych imprezach. Dziś jego brzmienie, jest rozpoznawalne w całej Polsce i tak naprawdę jest nie wiele klubów w, których nie był, ale na pewno to nadrobi. Edd to nie tylko lider agencji Horyzont, to również producent, organizator, promotor i współtwórca wytwórni płytowej, „Nitodrum”. Był jednym z pierwszych, który zaryzykował granie Schranz’u w stolicy, co zaowocowało wieloletnią rezydenturą w klubach „Lokomotywa”, „Paragraf 51” czy „B65”. Granie na festiwalach „Rytmattica”, „Destination Techno”, „Lords Of Techno”, „Pure Underground” czy „Neurotica” tylko potwierdzały jego umiejętności.

Ninja – młody, ambitny Ninja urodził się i mieszka w okolicach Warszawy. Swoja przygodę z muzyka elektroniczna rozpoczął już jako nastolatek, wsłuchując się w nocne audycje Radiostacji. Żywo interesował się muzyka, organizując niewielkie imprezy w szkole, grywając na prywatkach i wykazując zainteresowanie technika, która pozwalała na obróbkę muzyki.