Plebiscyt na najlepszych sportowców powiatu – 2007

Tarnobrzeg.info jest jednym z patronów medialnych plebiscytu na najelepszych sportowców sprawnych i niepełnosprawnych powiatu tarnobrzeskiego w roku 2007.
Wyniki z ankiet na forum dostępnych dla zalogowanych będą miały wpływ na ostateczne wyniki plebiscytu.

Zapraszam na do głosowania w ankietach na forum:
Sportowcy niepełnosprawni
Sportowcy sprawni

Organizatorzy:
Rajmund Zięba Prezes IKS Tarnobrzeg
Krzysztof Burchacki

Patronat medialny:
Gazeta „NOWINY”
Radio „LELIWA”
MTV Tarnobrzeg
Tarnobrzeg.info

Patronat Honorowy:
Prezydent Miasta Tarnobrzega

W Kategorii Sportowcy Sprawni bierze udział 12 uczestników, na których będzie można głosować na kuponie drukowanym w gazecie „NOWINY” i na stronie internetowej tarnobrzeg.info. Glosujemy by wybrać 10 najlepszych sportowców.
Natomiast w Kategorii Sportowcy Niepełnosprawni bierze udział 8 uczestników i na tych 8 będzie można głosować na kuponie drukowanym w gazecie „NOWINY” i na stronie internetowej tarnobrzeg.info. Głosujemy na 8 najlepszych sportowców, bo tylu tylko zostało zgłoszonych.

Sylwetki poszczególnych uczestników będą prezentowane w mediach, które objęły patronat medialny, czyli w gazecie „NOWINY”, tarnobrzeg.info, radiu „LELIWA”, MTV Tarnobrzeg.

10 najlepszych sportowców w Kategorii Sportowcy Sprawni i 8 najlepszych sportowców w Kategorii Sportowcy Niepełnosprawni otrzyma Statuetki specjalnie zaprojektowane na ten PLEBISCYT przez firmę ZUW Decor (Witold Śliwiński) z Krosna. Przewidujemy również nagrody (wszystko jednak w rękach poszukiwanych sponsorów). Uroczyste zakończenie Plebiscytu odbędzie się w styczniu 2008, zwycięzców, zaproszonych gości będzie gościł Hotel i Restauracja „Sonata” w Tarnobrzegu.

Głosowanie rusza w gazecie „NOWINY” i na stronie internetowej tarnobrzeg.info 23 października. Tam prosimy o zapoznanie się z zasadami głosowania. Zapraszamy czytelników, kibiców, internautów do udziału w głosowaniu.