VII Ogolnopolski Turniej Barbórkowy w Piłce Siatkowej.

W dniach 1 i 2 grudnia 2007 roku na terenie obiektów sportowych OSiR oraz Siarka odbył się już kolejny raz Ogólnopolski Turniej Barbórkowy w Piłce Siatkowej. Turniej został zorganizowany przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatykow Pilki Siatkowej (TSSPS), jak co roku z okazji Swięta Górniczego, jednocześnie była to ostatnia impreza z okazji 50-lecia KS Siarka. W tym roku zaszczyciły nas zespoły z różnych miast. Mecze rozgrywano w trzech kategoriach (Kobiety, Old Boy, Open).
W kategorii Kobiety wystąpiły 3 zespoły: Kraków, Tarnobrzeg 1, Tarnobrzeg 2. W Old Boy’ach Płock, Rudnik, Tarnobrzeg, natomiast w kategorii Open: Kraków, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz.

Turniej stał na wysokim poziomie. W kategorii kobiet zwyciężył zespół Tarnobrzeg 1, w kategorii Old Boy’e zespół Tarnobrzeg, natomiast w kategorii Open nieoczekiwanie wygrali chłopcy z Sandomierza przed faworytami z Krakowa i Tarnobrzega.

Ogolnie imprezę można uznać za udaną. Już nie możemy się doczekać przyszłorocznego turnieju. Miejmy nadzieję że odwiedzi nas jeszcze więcej drużyn.

Fotorelacja dostepna na stronie WG MORGAN.