Baza treningowa IKS Tarnobrzeg na nowej hali sportowej


W weekend niepełnosprawni ruchowo tenisiści stołowi IKS Tarnobrzeg rozpoczęli treningi w nowej bazie treningowej na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu. W treningu uczestniczyli wszyscy najlepsi zawodnicy zarówno Ci mieszkający w Tarnobrzegu i okolicach jak i Ci mieszkający w Puławach, Dęblinie, Bieczu, Tuchowie, Opatowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Tarnawcu, Markowcu a reprezentujących barwy IKS Tarnobrzeg.

Pierwszy trening prowadził Jerzy Baran były zawodnik pierwszoligowej Siarki Tarnobrzeg obecnie pierwszy trener sekcji tenisa stołowego naszego klubu. Zawodnicy trenowali na nowym profesjonalnym sprzęcie pozyskanym przez klub z Ministerstwa Sportu i Turystyki (dofinansowanie na zakup sprzętu sportowego). Serdeczne podziękowania.

Tenisiści stołowi będą trenowali 3 razy w tygodniu, natomiast w terminie 18-25 kwietnia w Tarnobrzegu odbędzie się tygodniowy obóz sportowy, na którym będą przygotowywali się do dwóch majowych imprez sportowych. Czeka ich występ w Mistrzostwach Polski w Cetniewie 9 -11 maja i w Międzynarodowym Turniejem „Polish Open” Cetniewo 2008 w terminie 14-18 maja.

Zawodnicy i zarząd klubu dziękują serdecznie panu Tadeuszowi Nowakowi Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu za umożliwienie im korzystania z nowego obiektu sportowego i podjęcia współpracy z naszym klubem.