Bądźmy Razem – VI Tarnobrzeski Piknik Integracyjny

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Pomocy i Rozwoju, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu oraz Gmina Tarnobrzeg, zapraszają mieszkańców miasta na VI Tarnobrzeskiego Pikniku Integracyjnego „Bądźmy Razem”, który odbędzie się w najbliższą środę 1 października 2008 roku, na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu.

Impreza odbywać się będzie w godzinach od 11:00 do 16:00. W programie Pikniku przewidziane są występy sceniczne artystów niepełnosprawnych oraz uczniów i przedszkolaków tarnobrzeskich. Obok sceny funkcjonowały będą kiermasze wyrobów wytworzonych przez osoby niepełnosprawne.

Wszystkich zapraszamy także do udziału w loterii fantowej, w której każdy los jest wygrany. Podczas imprezy serwowane będą potrawy z grilla, czeka na wszystkich także słodka niespodzianka. Dla lubiących ruch prowadzone będą gry i zabawy rekreacyjne, gdzie można będzie wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych. Tarnobrzeska Policja zaprezentuje także pokaz tresury psów policyjnych. Każdy będzie także mógł przymierzyć ekwipunek bojowy policjanta.

W Pikniku udział wezmą ośrodki rehabilitacji z Tarnobrzega i okolicznych miejscowości oraz młodzież i dzieci z tarnobrzeskich szkół i przedszkoli.


Zdjęcia z poprzedniego wydania imprezy