Czat z prezydentem Dziubińskim

Zapraszamy na czat z prezydentem Tarnobrzega Janem Dziubińskim. Prezydent będzie czekał na pytania internautów w środę 15 października od godz. 15:00 do 17:00. Link do specjalnego serwisu znaleźć będzie można w dniu czatu na stronach www.tarnobrzeg.info i www.tarnobrzeg.pl.

Czat odbędzie się w ramach akcji „Masz głos – Masz wybór” a jego organizatorem są koordynujące akcję w naszym mieście: Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich „Tak dla Tarnobrzega” oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne wspólnie z portalem www.tarnobrzeg.info.

W dzisiejszym świecie każda forma komunikacji społecznej jest ważna – mówi prezydent. Pytany czy nie obawia się trudnych pytań, odpowiada: Każde pytanie dotyczące Tarnobrzega, jego teraźniejszości i przyszłości jest ważne.

Akcja „Masz głos – Masz wybór” ma na celu przede wszystkim zwiększyć społeczną świadomość rangi, jaką w codziennym życiu odgrywają decyzje podejmowane na najniższym szczeblu władzy. Akcja ma pokazać mieszkańcom Tarnobrzega, jak mogą wpływać na sposób działania władz samorządowych. Dialog i współpraca pomiędzy mieszkańcami, sektorem organizacji pozarządowych i lokalną władzą jest niezwykle ważny – mówi Grzegorz Lipiec, współorganizator akcji.