Wieczór z Piotrem LUPIM Lubertowiczem


Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne oraz Pub Końca Nie Widać serdecznie zaprasza na wieczór z Piotrem „LUPI” Lubertowicz pod tytułem „Broń się. Nie trać wiary.” Jest to jeden z etapów szerokiej kampanii społecznej Piotra promującej profilaktykę narkotykową pośród młodzieży.

Piotr „LUPI” Lubertowicz to jeden z najlepszych gitarzystów w Polsce, wokalista i autor tekstów. Od 1989 roku współpracuje z czołówką polskiej muzyki rockowej i bluesowej (Dżem, John Porter, Nocna Zmiana Bluesa, Chłopcy z Placu Broni) oraz z gwiazdą czarnego bluesa Carlosem Johnsonem. Ponieważ Piotr Lubertowicz sam był kiedyś osobą uzależnioną, jego słowa są dla młodzieży wiarygodne. W swoich wspomnieniach mówił również o cierpieniu i powolnej śmierci tak kultowego dla młodzieży wokalisty, jak Ryszard Riedel z Dżemu, z którym Lubertowicz koncertował całe lata. Każdy, kto będzie miał okazję uczestniczyć w jego koncercie ma świadomość uczestnictwa w czymś wielkim: o głębokim podłożu moralnym, jak i etycznym.

Występy Piotra Lubertowicza to spójne dzieło traktujące o narkomanii, alkoholizmie, przemocy, pościgu za pieniądzem, stresie, samotności czy niezaradności życiowej. Bluesowe utwory, w wykonaniu artysty urozmaicą występ i wprowadzą swoistą atmosferę.
Start: piątek (17.10), godz. 20:30. Bilet: 10 zł.