„Sztuka OBIEKTYW-na” – I warsztat fotograficzny

Wszystkich zainteresowanych fotografią zapraszam na I Warsztat Fotograficzny „Sztuka OBIEKTYW-na”. Tematyką I edycji będzie fotoreportaż i poprowadzi ją Bogdan Myśliwiec (dziennikarz/fotoreporter „Super Nowości”).
Warsztat odbędzie się dnia 12 grudnia o godzinie 17 w pubie CRAZY HORSE*. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: dariusz.pajak@onet.eu lub telefoniczną: +48 502-990-740 (po godz.15) od 4 do 10 grudnia (zgłoszenie jest obowiązkowe). Opłata w wysokości 5 zł przeznaczona jest m.in. na przygotowanie drobnego poczęstunku dla uczestników warsztatów. Każdy uczestnik proszony jest o przyniesienie własnych zdjęć reportażowych (w formie cyfrowej na CD lub najlepiej wywołane).

W programie:
– ogólny zarys i idea fotoreportażu;
– historia fotoreportażu;
– techniczny warsztat fotoreportera (aparat, obiektywy);
– fotoreportaż współczesny i jego rodzaje;
– kwestie prawne publikowania fotografii;
– prezentacja i omówienie zdjęć uczestników;
– panel dyskusyjny;

Część I „Sztuki OBIEKTYWN-nej” stanowić będzie jednocześnie oficjalne otwarcie tarnobrzeskiego projektu fotograficznego „Zobacz To!”. Zapraszamy serdecznie i liczymy na wasze liczne przybycie.

Organizatorem warsztatu jest serwis Foto Spider przy współpracy Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Kulturalnego TASK.

Dariusz Pająk

* Miejsce odbycia warsztatu zostaje zmienione z przyczyn niezależnych od Organizatora. „Sztuka OBIEKTYW-na” odbędzie się w pubie Crazy Horse – 12 grudnia o godzinie 17:00. Przepraszamy.