Nowa Książka Telefoniczna – Tarnobrzeg 2008/9

DITEL SA – wydawca najczęściej używanej książki telefonicznej w Polsce – rozpoczął na terenie Tarnobrzega i regionu bezpłatną dystrybucję „Książki Telefonicznej tel.”. Publikacja zawiera dane firm i instytucji oraz – jako jedyna w Polsce – spis klientów indywidualnych TP SA. Najnowsze wydanie książki tel. stanowi największą bazę teleadresową dla miasta i regionu.
Bezpłatne „Książki Telefoniczne tel.” trafią do odbiorców prywatnych oraz wszystkich firm i instytucji, które zamieściły swoje ogłoszenia w tegorocznym wydaniu. W grudniu ukaże się jeszcze książka telefoniczna tel. na CD województwa podkarpackiego, która będzie dystrybuowana we współpracy z regionalną prasą.

„Książka Telefoniczna tel.” zawiera także nowy dział „Firmy polecane w regionie” utworzony, aby umożliwić przedsiębiorstwom z różnych branż jeszcze atrakcyjniejszą prezentację swojej oferty. Znajdują się w nim dane teleadresowe do firm, którym zależy na intensywnej promocji swoich produktów i usług.
Stale dbamy o rozwój naszego produktu i dokładamy wszelkich starań, aby były one najpełniejszym źródłem informacji dla naszych użytkowników w całej Polsce. Tegoroczne wydanie dla mieszkańców Tarnobrzega wzbogaciliśmy o przydatne działy i strony branżowe. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko odnaleźć interesujące informacje – powiedziała Małgorzata Olszewska, dyrektor marketingu DITEL SA.

Do końca roku w województwie podkarpackim wydane będą książki: Krosno, Przemyśl i Rzeszów oraz wojewódzka książka telefoniczna tel. na płycie CD.