Jasełka w serbinowskim kościele

4 stycznia o godz. 15.30, Parafia MBNP na Serbinowie i OREW w Tarnobrzegu zapraszają bardzo serdecznie wszystkich na Jasełka, które zostaną wystawione w Kościele MBNP na Serbinowie. W tym roku te Jasełka mają szczególny charakter. Wystawiając je pragniemy pomóc chorym dzieciom Kacprowi Rawskiemu i Karolowi Rzepeckiemu. Obaj są chorzy od urodzenia na porażenie mózgowe. Mają 3,5 roku, bardzo dzielnie walczą z chorobą i bardzo pragną chodzić.

Istnieje ogromna szansa by tak właśnie się stało. Koszty leczenia i rehabilitacji są jednak ogromne. Potrzebny jest drogi specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny na zakup którego rodzice nie mają środków. Pomóżmy tym chłopcom. Przyjdźmy na Jasełka dla Kacpra i Karola.

Po Jasełkach przed kościołem odbędzie się specjalny kiermasz Bożonarodzeniowych prac przygotowanych przez tarnobrzeski OREW i zbierane będą ofiary do puszek na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Pomagając drugiej osobie odnajdujemy swoją drogę do Betlejem i świat staje się lepszy. Pomóżmy tym chłopcom, niech nikt nie będzie obojętny, przyjdźmy na Jasełka – zapraszamy.

W barwnym przedstawieniu jesełkowym weźmie udział ponad 160 aktorów (dzieci, młodzież, rodzice, babcie, dziadkowie). 4 stycznia o 15.30 bądź z nami bądź dla Karola i Kacpra. Za wszystkie ofiary złożone na ten cel do puszek na kiermaszu i kweście składamy już dzisiaj gorące podziękowanie.