Konkurs Fotograficzny „Galeria Światłem Malowana”

Rusza comiesięczny konkurs fotograficzny „Galeria Światłem Malowana”, stanowiący reaktywację dawnej „Galerii Jednego Zdjęcia”. Przedsięwzięcie organizują wspólnie Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne i „Zobacz To!” – tarnobrzeski serwis fotograficzny. Po sukcesie wcześniejszego konkursu postanowiliśmy jednak wprowadzić kilka zmian. Dotychczas wygrywało tylko jedno zdjęcie w każdym miesiącu; postanowiono dodać jeszcze dwa miejsca. Prace z tych miejsc będą również publikowane.

Drugą ważną zmianą jest sposób przesyłania zdjęć, które teraz odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną na adres dariusz.pajak@onet.eu.

Regularnie co miesiąc jury składające się z trzech osób wybierać będzie ich zdaniem trzy najlepsze prace, które prezentowane będą w różnych miejscach naszego miasta, lokalnych portalach oraz innych środkach masowego przekazu.

Organizatorzy nie ingerują w tematykę, czy tez sposób wykonania zdjęcia – po prostu, jeśli uważasz, że zrobiłeś ciekawą i interesującą fotografię prześlij ją na konkurs.
Zdjęcia kolorowe, czarno-białe, wykonane w dowolnej technice o minimalnych rozmiarach 1200×1600 pikseli (najlepiej w możliwie maksymalnej rozdzielczości) i plikach nie przekraczających 3MB należy nadsyłać na podany wyżej adres.

W treści maila/listu elektronicznego należy podać: Imię i nazwisko, tytuł pracy, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce dokonania zdjęcia, oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z zał. do regulaminu konkursu “Galerii Światłem Malowanej”.

Regulamin konkursu dostępny pod adresami: http://zobacz-to.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=45 lub do ściągnięcia: http://zobacz-to.pl/gsm/reg.doc

Dziękujemy i zachęcamy do zabawy.
Organizatorzy
* na zdjęcia edycji marcowej czekamy do 5 marca