Niedziela Palmowa – podsumowanie

Komitet organizacyjny Niedzieli Palmowej dla bliźniego, pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do naszej akcji.
Było to nasze wspólne dzieło, nasze wspólne dobro, nasz wspólny dar miłości dla Zosi, Piotrusia i Alicji. Przeżyliśmy wspaniałe wydarzenie jednoczące całą społeczność Tarnobrzega. Owoce tej akcji są imponujące.

Na kiermaszu i na kwestowaniu zebrano 43 800 zł.

Dziękujemy wszystkim którzy przybyli  w niedzielę do kościoła MBNP na Serbinów i tym którzy wsparli swoimi ofiarami trójkę chorych dzieci. Ta ofiarność pozwoli nam także zakupić sprzęt rehabilitacyjny dla małej Kamili.

Specjalne podziękowania pragnę skierować do wszystkich naszych patronów medialnych, do wszystkich, dzięki którym dotarliśmy z informacją do ludzi dobrej woli – w tym gronie jest też: Tarnobrzeg info. Bez Was nie byłoby tej eksplozji dobra i miłości, który przeżyliśmy w Niedzielę Palmową.

Wszystkim na zbliżające się święta Wielkanocne życzymy wielu łask Bożych. Pomagając innym przeżywamy swoje zmartwychwstanie i spotykamy w drugim człowieku Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego. Spokojnych świąt.

ks. Dariusz Hamera