Pomóżmy Mateuszowi

Mateusz Batora, młody, zdolny i niezwykle aktywny uczeń Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu, zachorował na grypę, która zniszczyła jego serce (zapalenie mięśnia sercowego) i teraz nie może normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne, Drużyna Harcerska Wrzosowisko oraz Strzelec Tarnobrzeg, rozpoczynają 18 kwietnia, zbiórkę pieniędzy na pomoc dla Mateusza po przeszczepie serca, który jest jedyną szansą na powrót do zdrowia nastolatka.

bilde foto: echodnia.eu

Już jesteśmy po rozmowach z wieloma instytucjami, i na pewno nasi wolontariusze pojawią się w trakcie: Tarnobrzeskiej Gali Tanecznej – organizowanej przez Szkołę Tańca Samba oraz na Placu Bartosza Głowackiego podczas niedzielnego Festivalu Tolerancji (12:00-18:00), a jest to dopiero początek …

Przypomnijmy, że już teraz możecie pomóc Mateuszowi, przekazując 1% swojego dochodu Fundacji Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością i Parafii Pod Wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu – „Ciepło i Serce”, dopisując imię i nazwisko chłopaka. KRS (konieczny do zaznaczenia OPP w druku PIT): 0000271640. Numer konta to: 98 9434 0002 2001 1000 0560 0001.