1000 ogłoszeń po raz pierwszy!

Dzisiaj po raz pierwszy łączna ilość aktualnych ogłoszeń w ramach podserwisu www.ogloszenia.tarnobrzeg.info przekroczyła 1000. Najdłuższy czas ważności ogłoszeń to 3 miesiące, wszystkie powinny być więc w miarę aktualne.

Przypominam że dodawanie ogłoszeń jest darmowe, natychmiastowe i nie wymaga rejestracji. Co więcej dozwolone jest dodawanie ogłoszeń typowo komercyjnych.

W odróżnieniu od lokalnych wydawnictw papierowych, ogłoszenia dostępne są całodobowo z każdego punktu świata. Za darmo można je nie tylko zamieścić, ale również przeczytać. Poza tym ogłoszenie ukazuje się natychmiast,  można również dodać do niego zdjęcia i określić czas ważności w dość szerokim zakresie.

Wyraźny podział na kategorie ułatwia przeglądanie i zamieszczanie ofert, a wbudowany podział ze względu na typ ogłoszenia i wydajna wyszukiwarka pomagają sprawnie odnaleźć interesujące nas anonse.  Proszę przy okazji o zwrócenie uwagi na wybieraną kategorię ogłoszenia!

Strona ogłoszeniowa jest coraz bardziej popularna, zajmuje też czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Zachęcam do dalszego korzystania z ogłoszeń – o ich skuteczności sam przekonałem się wielokrotnie.

W najbliższych tygodniach skrypt ogłoszeń prawdopodobnie będzie aktualizowany do nowszej wersji, oferującej jeszcze szersze możliwości.