Uwaga! Rusza remont ulicy Kościuszki

W środę ruszają roboty drogowe związane z przebudową ulicy Kościuszki.

Prace zostały podzielone na wiele etapów tak, aby w jak najmniejszym stopniu utrudniać poruszanie się po modernizowanych odcinkach ulic.

Na początek, podczas wykonywania pierwszego etapu prac nastąpi zmiana organizacji ruchu. Wyłączony z użytkowania zostaje odcinek ulicy Kościuszki od klasztoru oo. Dominikanów (na wysokości wjazdu do restauracji Kaprys) i ulicy Dominikańskiej , aż do ronda przy ulicy Sandomierskiej. Na odcinku drogi od skrzyżowania ul. Szkolnej z Kościuszki w stronę klasztoru oo. Dominikanów będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Na czas remontu na tym odcinku będą obowiązywać również zakazy zatrzymywania się po obydwu stronach ulicy. Za wszystkie utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy.

Przetarg na rozbudowę ulicy T. Kościuszki wraz z remontem ulic: Dominikańskiej, Dr Lilien i Szkolnej wygrało przedsiębiorstwo Rejon Dróg Miejskich z Tarnobrzega. Koszt inwestycji to ponad dwa miliony czterysta tysięcy złotych. Termin zakończenia całej modernizacji to 31 maja 2010 roku. Łączna długość rozbudowywanej ulicy T. Kościuszki i pozostałych ulic objętych przedmiotem zamówienia wynosi blisko kilometr.

Informację nadesłał UM.