Biesiada z Radiem Rzeszów

biesiada

Zapraszamy na biesiadę z Radiem Rzeszów

Już w najbliższy weekend, 1-2 sierpnia, na terenach zielonych nad Wisłą odbędzie się wielka biesiada z Radiem Rzeszów.

Biesiada z radiem Rzeszów to niesamowite wydarzenia towarzyszące nam podczas tegorocznego lata 2009 roku. Tarnobrzeżanie będą mieli okazję wziąć udział w prawdziwej letniej biesiadzie, podczas której na scenie pojawią się młode gwiazdy światowego formatu oraz utalentowani wykonawcy i dj-e. Nie zabraknie też występów kabaretowych oraz pokazów, między innymi fire show czy pokaz tańca break dance. Na najmłodszych tarnobrzeżan będzie czekał park rozrywki. W trakcie pikniku będą również licytowane oraz losowane liczne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Biesiada Radia Rzeszów to specjalnie przygotowany i dobrany projekt na lato 2009r. Ma na celu promocję radia, miast uczestniczących w biesiadzie oraz artystów występujących na scenie muzycznej.

Podczas trwania biesiady konferansjer będzie prowadził konkursy i licytacje nagród ufundowanych przez sponsorów. Licytacja polega na wymianie Żetonów otrzymywanych przy każdorazowym zakupie sprzedawanych produktów. Każda wydana pełna złotówka to szansa na wylicytowanie odpowiednich i specjalnie ufundowanych nagród.

Program dwudniowej biesiady w Tarnobrzegu (tereny zielone nad Wisłą):

1 sierpnia (sobota)

godz. 16 – Rozpoczęcie biesiady. Dj Michael – przeboje lat 70 i 80-tych

godz. 17:15 – Red Night – covery

godz. 19 – pokaz tańca break dance

godz. 19:30 – koncert zespołu BERDO
Uznany zespół w środowisku Krakowskim, grający muzykę klezmerską.

godz. 20:45 – występ kabaretu ZYG ZAG
Kabaret cieszący się dużym zainteresowaniem. Zdobywcy wielu nagród na prestiżowych przeglądach kabaretowych. To duża porcja doskonałej zabawy oraz dobrego humoru.

godz. 22 – koncert zespołu Eden Express
Kolejny zespół wypływający na głębokie wody. Muzycy grający melodyjny pop-rock, znani z serialu telewizyjnego TVN 39 i pół.

godz. 23 – koncert zespołu VOLARE
Zespół grający covery największych gwiazd z Polski oraz z zagranicy. To nie tylko znane, lubiane przeboje, ale świetna muzyka, do wspólnej, szalonej zabawy pod gołym niebem.
godz. 23:45 – pokaz sztucznych ogni & fire show

2 sierpnia (niedziela)
godz. 17:30 – występ kabaretu Przekręt

godz. 18:35 – występ zespołu KRUKI
Zespół występujący na największych festiwalach rockowo-bluesowych. To jeden z najlepszych polskich zespołów, który reaktywował się i nadal koncertuje po całej Polsce.

godz. 19:45 – koncert Lester Kidson
Zagraniczna gwiazda z Kanady. Grał z największymi muzykami Johnny’ego Vee, Roberta Scotta, czy Robbie Lawsa. Muzyk jest obdarzony silnym głosem, którego dość ciemna barwa budzi skojarzenia z najlepszymi amerykańskimi wokalistami. Wykonuje zarówno własne kompozycje oraz utwory Alberta Collinsa, Johna Lee Hookera czy Jimiego Hendrixa. Muzyk podczas swojej trasy ma zaplanowane tylko 4 koncerty w Polsce!!

godz. 21:00 – koncert zespołu VOLARE cz. 2