Lato Przebojów Radia ZET i tygodnika GALA

Kabaret „CIACH”, wokalista ŁUKASZ ZAGROBELNY oraz zespół „BLUE CAFE” – to artyści, którzy w sobotę, 15 sierpnia 2009 roku, wystąpią na plenerowej scenie rozstawionej na Placu Jana Pawła II w Sandomierzu. Impreza odbędzie się w ramach wakacyjnego cyklu „Lato Przebojów Radia ZET i tygodnika GALA”. 

Będzie to jedna z największych tras eventowo – koncertowych, a także jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych organizowanych tego lata w naszym kraju. Na bieżąco relacjonować je będzie radio „ZET” oraz tygodnik „GALA”. Akcja obejmie w sumie 18 najpopularniejszych letnich miejscowości w Polsce.

W sobotę, 15 sierpnia 2009 roku „Lato Przebojów Radia ZET i tygodnika GALA” zawita do Sandomierza. Na placu u podnóża sandomierskiej Starówki powstanie „przebojowe” miasteczko z bogatym i zróżnicowanym programem. Nie zabraknie wielu atrakcyjnych konkursów z cennymi nagrodami dla całych rodzin. Na miłośników dobrej kuchni będzie czekać „Wielki kulinarny TIR” ze smakowitymi przebojami tego lata. 

Imprezę poprowadzi popularny i niezwykle dowcipny radiowiec RAFAŁ BRYNDAL. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Urząd Miejski w Sandomierzu.  

Rozpoczęcie festynu „Lato Przebojów Radia ZET i tygodnika GALA” zaplanowano na godzinę 15.00.

Informacja: www.sandomierz.pl