Choinka Życzeń

Już w najbliższy piątek, 11 grudnia, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła” odbędzie się koncert charytatywny przygotowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. 

Dla podopiecznych placówki, a także wszystkich mieszkańców Tarnobrzega wystąpi znana piosenkarka, Majka Jeżowska.  Przed publicznością wystąpi również Studia Tańca i Ruchu FRAM, Szkoła Tańca SAMBA oraz finalista pierwszej edycji Mam Talent, Piotr Boruta z Czocherem.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18, ale publiczność na halę będzie wpuszczana już od godziny 17. Koncert podzielony będzie na dwie części,między którymi organizatorzy zaplanowali przerwę, podczas której na wszystkich czekać będzie niespodzianka. Podczas koncertu prowadzona będzie licytacja, a także loteria fantowa. Losy będą w cenie 5 i 10 zł(droższe na cenniejsze nagrody). Każdy los wygrywa.

Z okazji koncertu uczniowie Zespołu Szkół przygotowują specjalne paczuszki z siankiem, a także pieką przepyszne pierniczki bożonarodzeniowe. Pieniądze ze sprzedaży tych produktów zostaną przeznaczone na rozwój bazy dydaktycznej szkoły. Sianko i pierniczki będą sprzedawać wolontariusze w niedzielę, 13 grudnia, przed tarnobrzeskimi kościołami. Do akcji włączyli się uczniowie LO, SLO i Budowlanki.

Bilety na piątkowy koncert w cenie 15 zł dzieci i 17 zł dorośli można kupić w Zespole Szkół Specjalnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, więcej informacji pod numerem telefonu 15 8228975. Bilety do nabycia również w Tarnobrzeskim Domu Kultury.Patronat nad koncertem objął Prezydent Miasta Tarnobrzeg