Magiczny 18-Ty Finał WOŚP

Wszystkim znany zespół Golden Life oraz absolutnie magiczne i zjawiskowe Światełko do Nieba: najbardziej ekspresyjny z żywiołów na ziemi i w powietrzu,szczudlarze z Krakowa, pokaz pirotechniczny i wreszcie niezwykła niespodzianka w wykonaniu wolontariuszy.

Głodni? „Przysmak szlachecki” w wykonaniu kucharzy z Zamku w Baranowie w porze obiadowej i kulinarna niespodzianka bliżej kolacji.

Zimno? Nie 10-go stycznia na Placu Bartosza Głowackiego; prawdziwe ogniska w wykonaniu harcerzy ze Szczepu 6 TDH „Knieja” dla rozgrzania ciała i gorąca herbata dla rozgrzania wnętrza!

Startujemy w samo południe „Kawalkadą pojazdów wszelakich”, a w programie imprezy także występy tarnobrzeskich artystów, blues&rockowi „Poszukiwani Żywi Lub Martwi”, jak zawsze orkiestrowa loteria, licytacje oraz sklepik.

Technika? 10 stycznia na placu Bartosza Głowackiego pierwszy raz w Polsce podczas Finału WOŚP zabrzmi system Line-Array firmy ADAMSON z serii Y-Axis. To tylko technika,wszak podczas Finału chodzi o wszystko to, co dzieje się dookoła naszego grania, ale tym razem GRAMY GŁOŚNO jak nigdy dotąd także dosłownie! Niech okolica nas usłyszy, bo „oprócz błękitnego nieba nic nam więcej nie potrzeba„.

Gotowi?

10 stycznia 2010 – Plac Bartosza Głowackiego
– Tarnobrzeg dla onkologii dziecięcej!

Na 18 Finał zaprasza Tarnobrzeski Sztab WOŚP oraz Prezydent Miasta Tarnobrzega.