Short Waves w Skopaniu

W piątek 7 maja, o godz. 19.00, w Środowiskowym  Dom Kultury w Skopaniu  odbędzie się 2. Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES. 

Niespełna dwugodzinny pokaz zawiera najlepsze polskie krótkometrażówki. 

Podczas projekcji będzie można zobaczyć zarówno filmy premierowe, jak i te, które nagradzano już na innych imprezach. W sumie na Festiwal nadesłano ponad 150 filmów, wśród nich są animacje, dokumenty, fabuły, teledyski, video-art. i reklamy.

Short Waves to Festiwal, w którym szczególną rolę odgrywają widzowie. We wszystkich miastach, w których odbywają się pokazy, publiczność głosuje na najlepszy film. W Short Waves chodzi o to, by wygrał film, który naprawdę spodoba się widzom. Autor nagrodzonej produkcji otrzymuje Grand Prix Publiczności oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych. Organizatorzy również dla publiczności przygotowali mnóstwo nagród.

Organizatorzy w najbliższy piątek 7 maja o godz. 19.00 zapraszają do Środowiskowego Domu Kultury w Skopaniu. Miłośnicy kina będą mogli obejrzeć filmy nadesłane na festiwal oraz zagłosować na najlepsze produkcje. 

Natomiast w poniedziałek 3 maja widzowie, którzy przyszli do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim mieli okazje zobaczyć filmy krótkometrażowe nagrodzone podczas I Festiwalu SHORT WAVES.

Więcej na:
www.kulturalia.pl
www.shortwaves.pl