Wybrano najlepszy tatuaż Podkarpacia

Sobotnią imprezę w klubie „Pod Palmą” prowadził Tomasz Kotulak. Zgłoszenia do konkursu na „Najlepszy Tatuaż Podkarpacia” były zbierane do 30 kwietnia. Nadeszło ich ponad 60.

Jury do finału zaprosiło posiadaczy 15-stu najlepszych tatuaży. Wśród najlepszej 15-tki uczestników była tylko jedna dziewczyna Patrycja Piękosz. Druga z dziewczyn niestety nie dojechała. 

Jury w składzie Jurek Szubert, Dariusz Kamyk oraz Wirgiliusz Dykas po wnikliwych ocenach wybrało zwycięzcę. Zdobywcą głównej nagrody został Wiktor Piernik z Leżajska posiadacz tatuażu wykonanego przez Victora Portugala.

Drugie miejsce zajął Sebastian Szwechtowicz z Jarosławia z orientalnym tatuażem autorstwa Pawła Wyrębiaka z 3rd Eye Tattoo natomiast trzecie miejsce zajął Tomek Zawiślak z Rzeszowa którego tatuaż wykonywany był przez Juniora z Junior Ink Studio.

Była też nagroda dla jednej osoby z publiczności. Zdobył ją Marek Barowicz z Jarosławia, który wygrał 4 godziny tatuowania w Endorfine Studio które konkurs na „Najlepszy tatuaż Podkarpacia” zorganizowało. 

Podczas imprezy odbył się pokaz body paintingu, pokaz tatuowania na żywo, pokaz tańca breakdance grupy „Wataha” oraz koncert Astrid Monroe i Headache.

Poniżej nagrodzone tatuaże i zdjęcia z imprezy: