Brąz dla tarnobrzeskiej Integracji

Podczas zakończonych Mistrzostw Polski reprezentujący Stowarzyszenie INTEGRACJA Tarnobrzeg Robert Sokołowski zdobył brązowy medal w kategorii wagowej 48kg uzyskując wynik 60kg.
Warto wspomnieć, że jest to 2 medal Mistrzostw Polski zdobyty przez Naszego zawodnika. W ubiegłym roku w Bydgoszczy zdobył srebrny medal startując w kategorii wyższej tj. 52kg.

Po okresie roztrenowania wspólnie z kolegami z drużyny rozpocznę przygotowania do Turnieju BARTOSZ 2010` który odbędzie się 18.09.2010r w Tarnobrzegu – powiedział zadowolony ze startu w Mistrzostwach Robert Sokołowski.
Organizatorem 37 Mistrzostw Polski był klub „Start” Katowice. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji wyciskanie sztangi leżąc, w 10 kat. wag. kobiet i mężczyzn.
Robert w swojej kat. spisał się dobrze, w prawdzie liczyliśmy, że powtórzy srebro z ubiegłego roku ale niestety tym razem rywale byli zbyt silni. Szansę rewanżu będzie miał podczas turnieju Bartosz – powiedział Andrzej Rękas, trener a zarazem instruktor w siłowni OSiR Wisła w Tarnobrzegu.


Robert Sokołowski 2 od lewej – dekoracja.


Robert Sokołowski podczas udanego boju