4 lipca Tarnobrzeg na NIEBIESKO!

Każdy zimowy Finał to już nasza polska, wspaniała tradycja. Kiedy podejmujemy się działań niestandardowych, jesteśmy w 100% przekonani o ich potrzebie i skuteczności.

4 lipca zagramy w całej Polsce, także w powiecie Tarnobrzeg wyjątkowo w środku lata.

Tym razem na zakup sprzętu ratowniczego dla ochotniczych i zawodowych jednostek Straży Pożarnej oraz innych grup i jednostek ratowniczych.
Może nie będzie wielkiej fiesty, ale jak zwykle będzie kolorowo – orkiestrowo i radośnie.
Zaczynamy ok. 11, w programie m.in. występy lokalnych artystów, pokaz ratownictwa drogowego (16:00), a imprezę zwieńczy koncert „Poszukiwanych żywywch lub martwych” (ok. 18:00) znanych Wam z 18 Finału WOŚP.

55 wolontariuszy będzie zbierać pieniądze na terenie miasta i powiatu Tarnobrzeg, także w gminach Gorzyce, Grębów i Baranów Sandomierski. Każdy wolontariusz, tak jak podczas styczniowych Finałów będzie wyposażony w specjalny identyfikator w kolorze niebieskim (z imieniem i nazwiskiem, pieczęcią i hologramem Fundacji) oraz uwaga(!) w NIEBIESKIE serduszka-naklejki WOŚP. 4 lipca to więc jedyna okazja na zdobycie wyjątkowego-niebieskiego serduszka.

4 lipca – Tarnobrzeg – Plac Bartosza Głowackiego – niech będzie niebiesko!

Zaprasza Tarnobrzeski Sztab WOŚP

„Chcemy pomóc! Chcemy zrobić to, co potrafimy najlepiej. Zorganizujemy zbiórkę, a zebrane pieniądze przeznaczymy na zakup sprzętu, który będzie pomagał w likwidowaniu skutków powodzi. Chcemy kupić sprzęt dla wszystkich miejsc w Polsce, które mogą być w przyszłości w jakimkolwiek stopniu zagrożone podtopieniami, zalewami czy kataklizmem powodzi.” (Fundacja WOŚP)