Fitness Authority GP2010 – Fitness Model Poland 2010

Już niebawem Tarnobrzeg stanie się najgorętszym miastem w Polsce.

Dnia 14 listopada, w niedzielę do miejscowej Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR przybędą najpiękniejsze polskie wysportowane modelki i utytułowane sławy polskiej kulturystyki oraz fitness.

Mimo listopadowego chłodu jaki zapewne będzie panował na zewnątrz w hali na al. Niepodległości będzie naprawdę gorąco. Cała impreza zacznie się już od godziny 15, jednak od rana prowadzone będą długie próby choreografii dla Fitness Model Poland. W tym samym czasie kulturyści i fitnesski zostaną zweryfikowani, czy kategoria wagowa i wiekowa, którą wcześniej określili, klasyfikuje ich do odpowiedniej grupy. Niestety próby i weryfikacja nie są częścią, w której publiczność będzie mogła uczestniczyć. Impreza, podobnie jak rok temu otwarta będzie przy obecności władz miasta i województwa oraz kluczowych firm regionu.

Zawody kulturystyczne rozgrywane będą w kategoriach: kulturystyka open, kulturystyka juniorów, weteranów oraz kulturystyka osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Niezależna rywalizacja są zawody w fitness sylwetkowym kobiet open. Na finalistów czekają niemałe nagrody: czeki dla zwycięzców opiewać będą nawet na 3000 zł! Ponadto wszyscy otrzymają sporo nagród rzeczowych, w których znajdĄ się m. im. wysokiej jakości suplementy i odzież sportowa.

Równocześnie z Fitness Authority Grand Prix rozgrywany będzie Fitness Model Poland- najnowszy konkurs piękności organizowany w Polsce. Dziewczyny, które biorą w nim udział, w przeciwieństwie do innych konkursów tego rodzaju,  charakteryzować się muszą: urodą, gracją, seksapilem oraz wysportowaną sylwetką, z lekko zarysowanymi mięśniami. Poprzez ten konkurs pomysłodawcy chcą odejść od kanonu piękna wychudzonej dziewczyny, a stawiają na bardzo kobiecą sylwetkę, która wraz z odpowiednio dobranym strojem i naturalnym pięknem ukaże dziewczynę atrakcyjną i zdrowo wyglądającą. Panie wystąpią przed widownią w kilku osłonach: dwuczęściowy czarny strój kąpielowy, dwuczęściowy strój bikini ze stringami oraz suknia wieczorowa. Nad całością czuwać będzie grono wykwalifikowanych tarnobrzeskich fryzjerek i wizażystek, przedstawiciele salonów sukien wieczorowych Evita, agencja A12 Team oraz dr Radosław Kożuszek z Fitness Authority z Gdańska. Oceny pań dokona profesjonalne jury złożone z fotografów, trenera kadry narodowej w kulturystyce oraz osób znanych z mediów.

Podobnie jak w zeszłym roku, laureatki wyjadą na wczasy do ekskluzywnego ośrodka wypoczynkowego w basenie Morza Śródziemnego, gdzie wykonane zostaną profesjonalne sesje fotograficzne. Dziewczyny otrzymają także zestawy kosmetyków, ubrania, czeki opiewające nawet na sumę 1500 zł  i wiele innych nagród rzeczowych

Tarnobrzeski szał ciał będzie można oglądać także w przekazie bezpośrednim poprzez stronę internetową www.musculardevelopment.pl. Jednak nic nie zastąpi wrażeń na żywo! Organizatorzy zapewniają, że bilety w cenie 12 zł będą dostępne, w kasie przy hali już od godziny 12 w dniu zawodów. Wcześniej odwiedzający mogą zapoznać się z bogatą ofertą stoisk, na których oferowane będą suplementy i odzież sportowa po bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto będzie można zakupić kosmetyki i uzyskać mnóstwo cennych rad dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, wizażu, spalania tkanki tłuszczowej, budowania mięśniowej masy ciała, odżywiania i diety.

Specjalnie z myślą o odwiedzających na hali dostępną będzie także restauracja, oferująca bogate menu po konkurencyjnych cenach.

autor: dr Radosław Kożuszek, organizator z ramienia Fitness Authority

Fitness Authority Grand Prix
Fitness Model Poland 2010
14 listopada, Tarnobrzeg, Hala Widowiskowo-Sportowa OSiR
al. Niepodległości 2
start: 15:00, sprzedaż biletów i dostęp do stoisk oraz restauracji od 12:00
cena biletu wstępu: 12 zł (nie jest prowadzona przedsprzedaż)