Wspaniały sukces 12 letniej Karoliny Pęk

W dniu 13 listopada 2010 roku (sobota) w hali sportowej MOSiR w Nowej Sarzynie, rozegrany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików w Tenisie Stołowym. Ogromny sukces odniosła 12 letnia Karolina Pęk zawodniczka IKS Tarnobrzeg, która zwyciężyła we wspaniałym stylu.

Pokonała wszystkie swoje rywalki bez straty seta po 3:0, a w finale zawodniczkę KKTS MOSiR Krosno Patrycję Juchę.

Jest to w tym roku kolejny sukces tej młodej utalentowanej zawodniczki, która mimo swojej niepełnosprawności ruchowej (niesprawna prawa ręka) potrafi odnosić sukcesy w gronie sprawnych tenisistek stołowych.

Pragnę przypomnieć, że Karolina zdobyła w maju brązowy medal w Indywidualnych Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Niepełnosprawnych w Żerkowie koło Jarocina.
Zadebiutowała, też w Reprezentacji Polski Niepełnosprawnych Ruchowo na Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego Romania Open 2010.

Gratulacje dla Karoliny i trenera klubowego Jacka Lachora. Na dzień dzisiejszy jest najlepszą zawodniczką w tej kategorii w woj. podkarpackim.
Ciężka praca przynosi doskonałe efekty ? powiedział Rajmund Zięba prezes IKS Tarnobrzeg