Marika w stalowowolskim Mc2

Już 10 grudnia w stalowowolskim klubie „Mc2” odbędzie się koncert królowej dancehall’a – Mariki. To pierwszy występ tej niesamowitej artystki w naszym mieście. Wydarzenie, które trwale zapadnie w naszą pamięć, gdyż na ten koncert czeka wielu mieszkańców Stalowej Woli i regionu.

Kim właściwie jest ta urocza i przepiękna wokalistka?

Marika, a właściwie Marta Zarębska urodziła się w 1980 roku, w Białymstoku. Lady MC, wokalistka, entuzjastka bashmentowych imprez z muzyką jamajską, charakterystycznych kobiecych głosów, muzyki powstającej z niepohamowanej potrzeby i szczerych, autentycznych tekstów. Równolegle tworzy w różnych stylistykach od reggae, dancehallu i ragga do nu-jazzu. Nie pozwala się zamknąć w jednej szufladzie… Razem z formacją Breakbeat Propaganda, sound systemem Bass Medium i w różnorodnych kolaboracjach z zapraszającymi ją do współpracy dj?ami (hip-hopowymi, d’n’bassowymi, nu-jazzowymi, funkowymi) i selektorami (reggae, dancehall, raggamuffin) gościła w większości liczących się klubów w Polsce.

Podczas występu w Stalowej Woli Marika promować będzie swój najnowszy, dwupłytowy album pt. „Put Your Shoes On / Put Your Shoes Off”, ale z pewnością nie zabraknie utworów z pozostałych projektów artystki, w tym takich piosenek, jak „Moje Serce”, czy „Siła Ognia”.

A oto szczegóły koncertu:

Piątek, 10.12.2010 r.,
Stalowa Wola, Klub ?Mc2?, al. Jana Pawła II 25A,
Otwarcie Bram: 20:00, Start imprezy: 21:00,
Kontakt (rezerwacje) ? www.klubmc2.pl

Bilety: 20/25 PLN. Przedsprzedaż w cenie 20 PLN: Stalowa Wola: Skateshop ?Great Style? obok dworca PKS oraz w sklep muzyczny ?Petrus? obok hali targowej. Tarnobrzeg: Skateshop ?Great Style? ul. Szeroka 10. W dniu koncertu, w cenie 25 PLN, w klubie przy wejściu.

Przed koncertem odbędzie się ?before party?, natomiast po koncercie ?after party?: Before & After Party ? JUVSON ? Śląsk/STW (reggae, ragga, dancehall)