Uwaga! Zamknięcie przejazdu kolejowego

Od soboty, od godziny 7 rano, nieprzejezdny będzie przejazd kolejowy przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu.

Prace remontowane prowadzone na przejeździe powinny zakończyć się w ciągu czterech dni. Zamknięcie przejazdu spowodowane jest  jego remontem.

Wszystkie pojazdy jadące od strony Mielca i Rzeszowa Wisłostradą kierowane są do Grębowa i Stalowej Woli ul. Sikorskiego i Al. Warszawską do ul. Bema w ciągu drogi powiatowej nr 42705 Tarnobrzeg – Grębów PKP, dalej drogą powiatową nr 42702 Trześń-Grębów do drogi wojewódzkiej nr 871 Tarnobrzeg-Stalowa Wola. Długość objazdu wynosi 20 km.

Wszystkie pojazdy jadące drogą wojewódzką nr 871 od Stalowej Woli kierowane są w Grębowie na drogę powiatową nr 42702 Grębów ? Trześń do stacji kolejowej Grębów PKP, dalej drogą powiatową nr 42705 Grębów PKP ? Tarnobrzeg do Al. Warszawskiej miasta Tarnobrzega. Długość objazdu wynosi 17 km. Dla samochodów o całkowitej masie nie przekraczającej 8 ton możliwy objazd również ulicą Zamkową i Ocicką przez os. Ocice.

Wszystkie pojazdy jadące od strony osiedla Zakrzów (Sandomierza) do Grębowa i Stalowej Woli kierowane są z Al. Warszawskiej na ul. Bema i dalej drogami powiatowymi Nr 42705 i 42702 Tarnobrzeg ? Grębów PKP i Trześń ? Grębów do drogi wojewódzkiej nr 871 Tarnobrzeg ? Grębów. Długość objazdu wynosi 17 km.

Wszystkie pojazdy drogowe jadące z centrum miasta Tarnobrzega do Grębowa i Stalowej Woli z ulic Sienkiewicza i Wyspiańskiego będą kierowane na trasę objazdu jak dla ruchu tranzytowego od Mielca i Rzeszowa tj. ul. Sikorskiego i Al. Warszawską do ul. Bema natomiast dalej drogami powiatowymi nr 42705 i 42702 Tarnobrzeg ? Grębów PKP ? Grębów do drogi wojewódzkiej nr 871 Tarnobrzeg ? Stalowa Wola. Długość trasy objazdu wynosi 20 km.