Przesłuchania do nowej grupy wokalnej

Wokalistka Bożena Mazur zaprasza wszystkich zainteresowanych zajęciami w nowej grupie wokalnej, na przesłuchania, które odbędą się w dniach 7 i 8 stycznia w godz. 14:00 i 17:00 w Środowiskowym Domu Kultury przy ul.Wyspiańskiego 3 w Tarnobrzegu. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Zajęcia dla osób, które przejdą etap przesłuchań będą prowadzone w ramach Warsztatu Wokalnego Nowe Brzmienie, prowadzonego przez panią Bożenę Mazur – biorgam poniżej.

BOŻENA MAZUR – (rocznik 1989) urodzona w Tarnobrzegu-wokalistka, autorka tekstów, pasjonatka background vocal. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu.
Od 5 roku życia przez 13 lat uczęszczała do Studia Piosenki działającego przy Tarnobrzeskim Domu Kultury w Tarnobrzegu prowadzonego przez Annę Pintal i Mariana Zycha. Kolejne 2 lata swojej edukacji spędziła w Sandomierskim Studiu Piosenki w Sandomierzu prowadzonym przez Marka Sochackiego. Następnie odnalazła pomocną dłoń Janusza Szroma, podczas warsztatów jazzowych w Puławach.

Jest byłą wokalistką formacji bluesowo-rockowej Uszy Duszy oraz zespołu Hokus (projekt Tribute to Nalepa). Obecnie uczy się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie w klasie wokalistyki u Aliny Radziwanowskiej oraz koncertuje z zespołem Los Agentos. Pracuje również jako instruktor wokalny w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i Studiu Wokalnym Nowe Brzmienie w Baranowie Sandomierskim. Prowadzi liczne warsztaty i bierze aktywny udział w animacji kultury.
Jest twarzą akcji „Być kobietą” wspierającej walkę z rakiem piersi.

DYSKOGRAFIA:
Utwory solowe – płyta festiwalowa „Wygraj Sukces” – edycja 2,3,4,10,11,12,13,14,15
Los Agentos – „Afrykański śnieg” (2009)
Hokus – „Tribute to Nalepa” (2009)