Iwona Kołek nie będzie zastępcą prezydenta

Robert Niedbałowski będzie jedynym zastępcą Prezydenta Tarnobrzega. Na dzisiejszej konferencji prasowej Norbert Mastalerz zapowiedział, że pomimo ogromnej chęci współpracy z panią Iwoną Kołek, nie będzie ona mogła na razie pełnić funkcji wiceprezydenta.

– Bardzo cenię panią Iwonę i z pewnością jej wiedza oraz doświadczenie świetnie by się sprawdziły w pracy wiceprezydenta ? mówił prezydent Mastalerz. ? Ale niestety pani Kołek nie mogła w ciągu kilku dni zakończyć niektórych spraw wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej.

Chodzi dokładnie o sprawy związane z leasingiem i franczyzą, których nie da się zakończyć z dnia na dzień, a ja tego oczekiwałem. Dlatego nie mogąc dłużej czekać, zdecydowałem, że pan Niedbałowski będzie pierwszym i ostatnim moim zastępcą ? wyjaśniał Norbert Mastalerz.

Jak podkreślił Prezydent, definitywnie nie zamyka jednak tematu drugiego zastępcy, ponieważ za kilkanaście miesięcy może się okazać, że jednak potrzebne będzie wsparcie jeszcze jednej osoby w sprawnym zarządzaniu miastem.

Informacja i zdjęcie: UM