W następnych latach Sylwester z większym rozmachem

Po raz pierwszy od kilku lat tarnobrzeżanie będą mogli wspólnie przywitać Nowy Rok na zabawie sylwestrowej pod chmurką. Prezydent Miasta wspólnie ze Stowarzyszeniem ESTEKA zaprasza wszystkich na sylwestrową dyskotekę na tarnobrzeskim rynku i apeluje o kulturalną i bezpieczną zabawę.

– Proszę tych wszystkich mieszkańców, którzy będą chcieli wspólnie bawić się na sylwestrze na rynku, aby pamiętali o bezpieczeństwie swoim i innych. Wierzę, że tarnobrzeżanie potrafią kulturalnie i bezpiecznie się bawić ? mówi Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega.

Prezydent nie ukrywa, że jeśli tegoroczna impreza będzie udana, przede wszystkim pod względem bezpieczeństwa, to w przyszłym roku tarnobrzeżanie mogą liczyć na jeszcze huczniejszą zabawę sylwestrową. ? Niestety poprzednie władze miasta nie planowały żadnej sylwestrowej imprezy na rynku, a ja w tak krótkim czasie pełnienia funkcji prezydenta także nie jestem w stanie wszystkiego przygotować. Dlatego w tym roku impreza będzie skromniejsza, ale jestem pewien, że tarnobrzeżanom się spodoba i że będą się dobrze bawić. A w przyszłym roku przygotowania rozpoczną się na tyle wcześniej, żeby w tę wyjątkową noc Tarnobrzeg tętnił dobrą muzyką i świetną zabawą ? dodaje Prezydent. Koszt organizacji sylwestrowej zabawy na rynku to kilkanaście tysięcy złotych.

Zgodnie z przepisami o bezpieczeństwie imprez masowych, na teren imprezy nie będzie można wnosić alkoholu ani środków pirotechnicznych.