Wygraj Sukces po raz szesnasty

Rusza 16 edycja największego w Polsce Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio Pro-Media z Tarnobrzega. To już 16-lat jesteśmy ze śpiewającymi młodymi wokalistami!

Kolejne 10 premierowych piosenek napisanych przez Elżbietę Buczyńską, Ewę Krysian, Nicole Kulesza, Tadeusza Rossa, Marka Sochackiego, Miłosza Pawskiego, Jacka Opalskiego, Czesława Palucha, Jarosława Piątkowskiego, Roberta Wiórkiewicza.

Znakomite teksty, ciekawe kompozycje, przebojowe aranżacje oraz interesujące interpretacje nowych piosenek to wszystko w nowej płycie. Od 16 stycznia w wielu domach kultury, klubach, sklepach muzycznych, dostępna jest specjalna płyta która zawiera propozycje repertuarowe dla młodych wokalistów. Płyta zawiera również specjalny kod za pomocą którego każdy młody wokalista w wieku od 6 do 19 lat może się zgłosić do eliminacji wstępnych. Termin zgłoszeń upływa 1 marca 2011r.

Przez 16 lat Studio Pro-Media przygotowało ponad 160 piosenek które stały się przebojami na wszystkich polskich i zagranicznych festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci i młodzieży. Nasze piosenki trafiły do podręczników szkolnych.

Eliminacje wstępne do konkursu Wygraj Sukces przeprowadzi blisko 50 miast w Polsce. Wielki finał planowany jest 1 czerwca 2011 w Tarnobrzegu.

Regulamin, historię, werdykty, galerię, laureatów oraz mnóstwo ciekawostek znajdziecie Państwo na stronie www.wygrajsukces.com.pl