Znamy laureatów konkursu kolędowego

16 stycznia 2011 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbył się Finał Konkursu „Śpiewajmy kolędy i pastorałki”. Udział wzięli soliści, duety i zespoły wyłonieni z eliminacji wstępnych w Baranowie Sandomierskim, Stalowej Woli oraz Tarnobrzega.

Komisja artystyczna w składzie Renata Kutyła, Arkadiusz Chwałek oraz Mariusz Ryś przyznała miejsca i wyróżnienia następującym wykonawcom:
 
– w I kategorii I miejsce przypadło Natalii Ciecierskiej, II miejsce Emilii Piątkowskiej, zaś III miejsce Julii Dziubie, wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Wiktoria Bartoszewska, Paulina Nguyen Dac oraz Kamila Kochan.

– w II kategorii I miejsce duet wokalny Justyna Cebula i Dominika Sarna, II miejsce Julia Surowaniec, III miejsce duet wokalny Weronika Kowalczuk i Jakub Pacura, a wyróżnienie Ewelina Krawczyk i Tomasz Sokołowski

– w III kategorii I miejsce Angelika Stelmach, II miejsce Zespół wokalny „PRIMO”, wyróżnienie Jolanta Kasperska i Zespół „MRÓWKA BAND”

– w IV kategorii tylko I miejsce przyznano Katarzynie Osóbce
Finaliści otrzymali nagrody ufundowane przez Tarnobrzeski Dom Kultury- maskotki i książki. Konkursowi towarzyszył koncert kolęd w wykonaniu Studia Piosenki Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

Zdjęcia fot. Magdalena Misiak i Marian Zych.