Finał Kolędowania dla bliźniego z Golec uOrkiestra

30 stycznia przeżyjemy w Tarnobrzegu wielkie chwile kolędując razem z Golec uOrkiestra. Kolędując dla Anety, Michałka i Bartusia. Tarnobrzeg już czeka na ten finał. Biletów już nie ma od tygodnia.

Wiele środowisk potrafiło coś wspólnie zrobić, wielu ludzi dobrej woli zjednoczyło się dla tych trojga, którzy walczą o zdrowie i życie. Tysiące serc tarnobrzeżan jest przekonanych, że razem możemy więcej.

Finał akcji Kolędowanie dla bliźniego z Golec uOrkiestra dostarczy niezapomnianych wrażeń. Początek to pokoleniowe Jasełka, w które zaangażowane jest całe miasto ? ponad 230 aktorów. Nie zabraknie ciekawych licytacji gdzie pod młotek pójdą bardzo oryginalne przedmioty. Bardzo atrakcyjna będzie sprzedaż cegiełek. Możesz za taką małą cegiełkę wygrać szereg cennych nagród. Za 5 zł możesz pojechać np. do Paryża na 6 dni z ukochaną osobą ? czy można sobie wymarzyć lepszy prezent walentynkowy? Dobrą zabawę, niespodzianki i klimat kolędowania zwieńczy koncert zespołu Golec uOrkiestra.

Przez całą niedzielę po mszach św. pod tarnobrzeskimi kościołami, jak również po zakończeniu koncertu, młodzież z wolontariatu będzie prowadziła kwestę do puszek dla Anety, Michałka i Bartusia. Wolontariusze będą posiadali specjalne identyfikatory i puszki Caritas. Każdy grosz jest cenny, bo grosz do grosza i można pomóż chorym dzieciom i matce walczącej o życie z chorobą nowotworową.  Czy trzeba zachęcać Tarnobrzeżan do ofiarności? ? nie! Mieszkańcy naszego miasta nigdy nie są obojętni. Potrafią pomagać, zaskakiwać szczodrością  i hojnością i są przekonani o jednym, że razem możemy więcej.

ks. Dariusz Hamera