Możesz zmienić prezydenta, wystarczą pieniadze

O tym, że pieniądze mają w polityce duże znaczenie wiadomo od dawna. Teraz każdy komu pieniędzy nie szkoda, może łatwo zmienić prezydenta Tarnobrzega. W dodatku zmienić na siebie. Wzorem poprzednika, prezydent Norbert Mastalerz wystawił dzień prezydentowania na aukcji charytatywnej.

Wystarczy wziąć udział w licytacjipodczas niedzielnego finału koncertu ?Kolędowanie dla Bliźniego?.Norbert Mastalerz Prezydent Miasta, przekazał na licytację najednodniowe władanie swój prezydencki gabinet.

Myślę, że to może być dlakogoś fajna przygoda, kiedy przez jeden dzień będzie mógł poczućsię Prezydentem Miasta ? mówi Norbert Mastalerz. ?Będzie to świetna okazja, aby od kuchni zobaczyć jak wyglądazarządzanie miastem i urzędem. Oczywiście osoba, która wylicytujegabinet, nie będzie mogła podejmować decyzji, ale wierzę, że itak będzie to dla kogoś nowe doświadczenie i miłe przeżycie? dodaje Prezydent.

Prezydencki gabinet, a takżewłasnoręcznie wymalowaną przez Norberta Mastalerza świątecznąbombkę oraz wiele innych atrakcyjnych rzeczy będzie możnawylicytować podczas finału koncertu ?Kolędowanie dla Bliźniego?,który odbędzie się w najbliższą niedzielę30 stycznia, w haliOśrodka Sportu i Rekreacji ?Wisła?. Początek koncertu ogodzinie 16:30. Publiczność najpierw będzie miała okazjęobejrzeć niezwykłe Jasełka, w których na scenie pojawi się ponaddwustu aktorów.

Podczas imprezy prowadzona będzietakże loteria, gdzie za cegiełkę o wartości 5 zł będzie możnam. in. wygrać sześciodniową wycieczkę do Paryża. Dobrą zabawę,niespodzianki i klimat kolędowania zwieńczy koncert zespołu GolecuOrkiestra.

Przez całą niedzielę po mszach św.pod tarnobrzeskimi kościołami, jak również po zakończeniukoncertu, młodzież z wolontariatu będzie prowadziła kwestę dopuszek dla Anety, Michałka i Bartusia. Wolontariusze będąposiadali specjalne identyfikatory i puszki Caritas. Każdy groszjest cenny, bo grosz do grosza i można pomóż chorym dzieciom imatce walczącej o życie z chorobą nowotworową.

Fot. Agata Rybka

Dziś Prezydent Norbert Mastalerzpodpisał certyfikat przekazania swojego gabinetu.