Bilet do świata rozrywki w Media Expert

Sieć elektromarketów Media Expert nieustannie powiększa ilość usług dostępnych dla klientów. Nowością wprowadzoną przez sieć jest możliwość zakupu biletów za pośrednictwem TicketPro.

W salonach sprzedaży będzie można nabyć bilet do świata rozrywki – koncerty, kabarety, imprezy sportowe to wszystko będzie w zasięgu klientów sieci.

Bilety sprzedawane za pośrednictwem TicketPro drukowane są dopiero w momencie zakupu, dzięki temu systemowi klienci zawsze mają możliwość wyboru najlepszego z dostępnych jeszcze miejsc, niezależnie od tego w którym z punktów chcą go nabyć.

Jesteśmy pewni, że usługa szybko przypadnie do gustu naszym klientom, elektromarkety Media Expert są głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, często więc będziemy jedynym dostawcą takiej usługi na rynkach lokalnych. Chcemy by nasi klienci mieli świadomość tego, że oprócz najniższych cen w mieście mamy szeroki wachlarz usług, w tym właśnie wprowadzona możliwość zakupu biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne – mówi  Bartłomiej Żebrowski Generalny Dyrektor ds. Handlu i Marketingu  Grupy Domex.

Elektromarkety poza nowo wprowadzoną usługą oferują swoim klientom możliwość wywoływania zdjęć, oraz szereg usług uważanych za standardowe takie jak: zakupy na raty, ubezpieczenia, przedłużona gwarancja, utylizacja starego sprzętu, doładowania telefonów. Dodatkowo klienci sieci elektromarketów mogą korzystać z usługi transportowej oraz  autoryzowanego serwisu. Rozszerzenie wachlarza usług jest odpowiedzią sieci na rosnące zapotrzebowanie klientów na kompleksową obsługę.

Sieć Media Expert dzięki najniższym cenom, eksperckiej obsłudze klienta osiągnęła wiodącą pozycję w miastach w których posiada swoje placówki.  Potwierdza to stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. W chwili obecnej w ramach sieci działa 225 marketów. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najlepszych cenach. Poprzez aktywną ekspansję Media Expert  jest rozpoznawalną marką elektromarketów w branży AGD/RTV w kraju.