Konkurs na logo Dni Tarnobrzega 2011

Masz pomysł, jakim logiem można by promować największą imprezę organizowaną w Tarnobrzegu. Potrafisz wykorzystać swoje zdolności artystyczne i stworzyć w wersji elektronicznej projekt graficzny. Nie czekaj, tylko  bierz się do pracy, a przygotowany przez siebie projekt zgłoś na konkurs na logo Dni Tarnobrzega 2011. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 1 000 zł.

– Chcę, aby mieszkańcy aktywnie włączyli się w obchody Dni Tarnobrzega. Niech to nie będzie tylko impreza muzyczna. Myślę, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Będą turnieje sportowe, coś dla smakoszy. Liczę, że dużym zainteresowaniem będzie się także cieszył konkurs na logo. Wierzę, w kreatywność tarnobrzeżan, dlatego zachęcam do zgłaszania swoich projektów ? mówi Prezydent Norbert Mastalerz.

Prace na konkurs można składać do 29 marca 2011 roku, do godziny 15 w zaklejonych kopertach z dopiskiem ?Konkurs na opracowanie logo Dni Tarnobrzega 2011?. Projekty, które wpłyną po tym terminie, nie będą oceniane. Prace mogą być wykonane indywidualnie lub zespołowo. Projekty powinny być przygotowane w formie komputerowej w kolorze lub czarno-białe.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie musi zapoznać się i zaakceptować regulamin Konkursu i wypełnić kartę zgłoszeniową, która stanowi załącznik do regulaminu.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www.tarnobrzeg.pl