Sala prób dla zespołów muzycznych

Dobre wieści od stowarzyszenia MROCK. Uruchomiono zapisy na korzystanie z profesjonalnie wyposażonej sali prób dla lokalnych zespołów muzycznych. Inicjatywę udało się zorganizować przy wsparciu Prezydenta Miasta.

Znasz ludzi z którymi można stworzyć dobry skład lecz nie masz gdzie grać?
A może masz już band ale gracie w zimnym garażu lub piwnicy?
Wynajem lokalu jest dla ciebie zbyt kosztowny?
Dostałeś propozycje zagrania koncertu ale nie masz się gdzie przygotować?
Marzysz o tym aby znaleźć odpowiednia salę prób?

NASZA SALA PRÓB STOI PRZED TOBĄ OTWOREM!!

RUSZAJĄ ZAPISY LOKALNYCH ZESPOŁÓW DO SALI PRÓB MROCK!!

Stowarzyszenie MROCK przy współpracy z Prezydentem Miasta wychodzi naprzeciw zmartwieniom wszystkich lokalnych muzyków oraz zespołów muzycznych. Mamy do zaoferowania DLA WAS salę prób. Udało nam się stworzyć dokładnie to co do tej pory było poza zasięgiem dla większości tarnobrzeskich grup muzycznych. Już wkrótce sala zostanie przygotowana na potrzeby każdego muzyka. Idealne warunki akustyczne, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, instrumenty, dobra lokalizacja – to tylko kilka walorów naszej sali!! Wyraz SWOJE zdanie, pokaż innym co czujesz i co Ci w duszy gra! Ta sala jest dla wszystkich kochających muzykę! Nie zwracamy uwagę na styl prezentowany przez grupy muzyczne. Jeżeli tworzysz muzykę w klimatach reggae, rock, ska, jazz, metal, hip-hop, dance lub cokolwiek innego ZGŁOŚ SIĘ DO NAS, a my udostępnimy Ci lokal to prowadzenia prób!

Jeśli jesteś zainteresowany naszym projektem, chcesz mieć możliwość komfortowej pracy w bardzo dobrych warunkach – ZGŁOŚ SIĘ DO NAS !!

W celu zgłoszenia chęci korzystania z sali prób mROCK oraz uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy: mrocktbg@gmail.com lub telefoniczny: 696 668 416

Potrzebne nam będą podstawowe informacje:
– nazwa zespołu
– prezentowany gatunek muzyczny
– lista członków (wraz z danymi personalnymi)
– zapotrzebowanie sprzętowe
– proponowany harmonogram prób

Po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych zorganizowane zostanie spotkanie organizacyjne.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
www.mrock.com.pl