Dzień otwarty w Rolniku

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu ul. Sandomierska 27 informuje, że w dniu 18 marca 2011 roku w godz. od 9.00 do 14.00 odbędzie się w naszej szkole dzień otwarty, na który serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z nauczycielami.

Odwiedzający naszą szkołę uczniowie będą mogli zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną na następny rok szkolny, zwiedzić nasze klasopracownie, sale gimnastyczną, bibliotekę wraz z centrum informacyjnym.

Będzie także okazja do porozmawiania z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Odwiedzający wezmą udział w ciekawych prezentacjach i zajęciach. Uczniowie mogą przyjeżdżać do naszej szkoły także indywidualnie lub z rodzicami. Zapraszamy Gimnazjalisto przyjdź, zobacz, posłuchaj ? i wybierz!  Pamiętaj ? ta Szkoła da Ci wykształcenie średnie i da Ci zawód, który jest atrakcyjny na rynku pracy. Ale już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ZSP nr 2 w Tarnobrzegu.

Informacja: ZSP nr 2.