„Śnieżna Pantera” ostrzy pazury!

Nowa wiedza – to większe możliwości, a systematyczny trening czyni mistrza! W minioną sobotę odbyło się w Nowej Dębie kolejne w tym roku szkolnym seminarium wushu, które poprowadził Łukasz Klejnberg.

W seminarium uczestniczyła grupa miłośników chińskich sztuk walki z Nowej Dęby, Tarnobrzega i Rzeszowa. Zajęcia były bardzo dynamiczne i  intensywne, a ich program obejmował naukę form shaolin i tai chi, siły fajin, zastosowania w samoobronie oraz formę opracowaną przez chińskiego mistrza Zhang Fen Juna.

Oprócz tego, osoby przygotowujące się do  startów w zawodach sportowych tai chi mogły skorzystać z dodatkowych wskazówek i indywidualnych konsultacji, rozpoczynając tym samym okres bezpośredniego przygotowania startowego. W tym roku pierwsze zawody odbędą się w Warszawie już na początku kwietnia. Będą to ?I Mazowieckie Mistrzostwa Wushu?, zaś w maju odbędą się ?I Mistrzostwa Tai Chi?.
 
Obecnie Łukasz Klejnberg mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie systematycznie trenuje pod kierunkiem mistrza Zhang Fen Juna. Zajęcia tai chi w Nowej Dębie i Tarnobrzegu prowadzą jego najlepsi studenci ? Elżbieta Małecka oraz Jadwiga Sochaj i Wojciech Wesoliński.

Info: Roman Dąbrowski
?Nan Bei ? Śnieżna Pantera?