Nadzwyczajna sesja Rady Miasta

Prezydent Norbert Mastalerz wystąpił do Przewodniczącego Rady Miasta z wnioskiem o zwołanie nadzwyczajnej sesji, by organizacje pozarządowe działające na terenie Tarnobrzega mogły jak najszybciej otrzymać pieniądze na realizację różnego rodzaju zadań na rzecz miasta i jego mieszkańców.

– Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2011 powinien, zgodnie z ustawą, zostać uchwalony do 30 listopada 2010. Widać mój poprzednik miał wtedy ważniejsze rzeczy na głowie, dlatego kilkadziesiąt organizacji pozarządowych, które mogłyby już realizować swoje pomysły, na razie ma związane ręce. Dlatego, aby nie tracić już więcej czasu wystąpiłem do Przewodniczącego Rady Miasta z wnioskiem o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Dzięki przyjętemu Programowi będę mógł już ogłosić konkursy na realizację zadań przez organizacje pozarządowe ? wyjaśnia Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega.

Nadzwyczajną sesję zaplanowano na najbliższy czwartek 17 marca br., na godzinę 12. Odbędzie się ona w sali 201 Urzędu Miasta Tarnobrzeg przy ulicy Kościuszki 32.