Darmowe szkolenia dla młodzieży

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnobrzegu prowadzi rekrutację do udziału w projekcie ?Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie – Rozwój IV edycja?, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, osób w wieku od 15 do17 lat, chcących nadrobić zaległości w nauce oraz osób w wieku od 18 do 24 lat, nieuczących się i niepracujących.

Wszystkich uczestników obejmą zajęcia z doradcą zawodowym, psychologiem, z kreatywnego spędzania wolnego czasu, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kurs językowy. Grupa w przedziale wiekowym 15-17 lat skorzysta z zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych oraz kursu komputerowego.

Dla drugiej grupy przewidziano kursy zawodowe dostosowane do indywidualnych potrzeb, kurs komputerowy ECDL START, zajęcia z prawnikiem oraz kurs przedsiębiorczości.

Dodatkowo dla części uczestników grupy wiekowej 18-24 lata zorganizowany zostanie kurs prawa jazdy kat. B oraz odpłatne praktyki zawodowe. Każdy uczestnik otrzyma wsparcie w postaci wyżywienia w dniu zajęć, dofinansowania kosztów dojazdów na zajęcia, ubezpieczenia NNW. Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Więcej informacji:
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnobrzegu, ul. Moniuszki 20, tel. 15 822 75 54.