4miasto.pl – bezpłatne ogłoszenia lokalne

Wspomniałem o tym pobieżnie na forum parę dni temu, teraz wspomnę szerzej. 4 dni temu uruchomiłem na domenie www.4miasto.pl portal ogłoszeniowy na teren Stalowej Woli, Sandomierza, Tarnobrzega, Niska i okolic. Pokrótce wymienię jego możliwości…

* Zamieszczanie ogłoszeń jest darmowe, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.
* Ogłoszenia pojawiają się natychmiast, chociaż są surowo moderowane i usuwane jeśli łamią postanowienia regulaminu.
* Prawidłowo zamieszczone ogłoszenia łatwo można znaleźć dzięki podziałowi na kategorie, podkategorie, rodzaj ogłoszenia, regiony, wyszukiwanie po nazwie miasta, cenie itd. Na górze jest też lista miejscowości przez którą można „na skróty” znaleźć ogłoszenia z interesującej nas okolicy.
* Do każdego ogłoszenia można dodać 6 zdjęć.
* Do każdego ogłoszenia można dodać film z Youtube!
* Do każdego ogłoszenia można dodać aktywny link do strony internetowej. Mało tego – jest to link dofollow, tzn. jest brany pod uwagę przez roboty wyszukiwarek i pomaga pozycjonować stronę ogłoszeniodawcy.
* Z poziomu ogłoszenia można wysłać e-mail do ogłoszeniodawcy.
* Co tu dużo mówić – ogłoszenia już się przyjęły – po czterech dniach jest 80 anonsów z różnych tematów, chociaż reklama serwisu była do tej pory bardzo subtelna.
* Wkrótce reklama serwisu będzie mniej subtelna, dzięki czemu Wasze ogłoszenia powinny cieszyć się przyzwoitą oglądalnością.

Zapraszam więc na www.4miasto.pl.

Zapraszam również do zgłaszania na priv lub mailowo uwag do serwisu.