Stal Poniatowa – Siarka Tarnobrzeg – relacja

W niedzielę 10 kwietnia piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali 1-1 w Poniatowej z tamtejszą Stalą. Był to czwarty wyjazdowy remis Siarki w tym sezonie. Dla gospodarzy był to natomiast czwarty remis przed własną publicznością. Bramkę dla Siarki po dośrodkowani z rzutu rożnego zdobył w 45 minucie Jakub Kwieciński. Dla Stali w 76 minucie trafił natomiast Michał Czarnecki.

– Uważam że straciliśmy dziś dwa punkty, bo jechaliśmy do Poniatowej po zwycięstwo. Niestety tylko do pewnego momentu wszystko układało się po naszej myśli. Prowadząc 1-0 mieliśmy stuprocentową okazję do podwyższenia wyniku, której niestety nie udało się wykorzystać. Później w podbramkowym zamieszaniu gospodarzom udało się zdobyć bramkę i mecz zakończył się remisem ? mówił po meczu trener Siarki Adam Mażysz.

Po 19 kolejkach rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi Siarkowcy zajmują 3 pozycję w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Stal Poniatowa jest natomiast piętnasta, a jej piłkarze do tej pory zdobyli 13 punktów.

Drużyny Siarki i Stali wybiegły na boisko w nastepujacych składach:
Siarka Tarnobrzeg: Ćwiczak ? Bażant, Łukawski, Jakubiec, Beszczyński ? Kuranty, Hynowski, Madeja ? Kwieciński, Mazurkiewicz ? Walat.
Stal Poniatowa: Kurzepa ? Czajka, Frac, Krasnowski, Waleciuk ? Olchawski, Boniaszczuk, Pietras, Miazga ? Wyroślak, Czarnecki.