McDonald’s w nowym stylu, zakończenie prac już w lipcu

Prace nad tarnobrzeską restauracją McDonald’s przebiegają wyjątkowo szybko. Sieć informuje, że lokal będzie gotowy na przyjęcie gościu już w lipcu tego roku.
Projekt budynku uwzględnia nowy styl architektoniczny lokali McDonald’s, zarówno w przypadku bryły budynku, elewacji, jak i wystroju wnętrza.

– Spodziewamy się, że ze względu na lokalizację restauracji duży odsetek gości będą stanowić turyści jadący do Sandomierza. Na pewno docenią oni linię McDrive, w jaką zostanie wyposażona restauracja ? mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. Korporacyjnych McDonald?s Polska. – Z myślą o najmłodszych w restauracji powstanie tzw. strefa Gym&Fun w skład której wchodzą trzy interaktywne miejsca zabaw: wyścig rowerowy, bieg z przeszkodami oraz boisko do koszykówki z małymi piłkami. Oczywiście jesteśmy również otwarci na mieszkańców miasta. Myślę, że docenią oni strefę McCafe, jaka będzie się znajdować w lokalu. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.

Do dyspozycji gości będzie 105 miejsc wewnątrz lokalu i ogródek rekreacyjny. Obok lokalu powstaną 42 miejsce parkingowe.

Na zdjęciu lokal w Rachowicach. Podobnie może być w tarnobrzeskiej restauracji.

Fot. i info McDonald’s Polska.