Bezpłatne badanie słuchu

Jeżeli chcesz za darmo zbadać swój słuch,przyjdź w środę 4 maja 2011 na Plac BartoszaGłowackiego w Tarnobrzegu. Badania będąwykonywać specjaliści akustycy z firmySłuchmed, w specjalnie przystosowanym do badańplenerowych pojeździe.

Organizator zaprasza w godzinach od 9.00 do 16.00. 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jakwiele czynników wpływa negatywnie na słuch ?infekcje, przeziębienia, przebyte choroby,długotrwałe głośne słuchanie muzyki ? totylko niektóre czynniki, które nie pozostająbez wpływu na nasze ?uszy?.

I wbrew pozorom problem ten nie dotyczy tylkoosób starszych ? coraz częściej problemy zesłuchem mają 30-40 latkowie.
Warto zatem systematycznie np. co pół rokuprofilaktycznie badać słuch.

Skąd pomysł na powtórzenie akcji?
Podczas ubiegłorocznej jesiennej akcji darmowychbadań słuchu (wrzesień ? październik 2010)przebadaliśmy kilka tysięcy mieszkańców, w tymtakże mieszkańców Podkarpacia.
U ponad 60% stwierdzono ubytki słuchu. Wszystkimtym osobom podpowiedzieliśmy co można i należyzrobić, aby lepiej słyszeć.
W każdym mieście, które odwiedziliśmy badaniacieszyły się dużym zainteresowaniem.
Nie każdy w natłoku codziennych obowiązków ipracy ma czas, aby specjalnie wybrać się natakie badania.<br />A tak, badanie trwające kilka minut możnawykonać ?przy okazji?, nie trzeba sięspecjalnie umawiać czy zapisywać.

Badania w Tarnobrzegu to początek II etapuwiosennej akcji bezpłatnych badań słuchuskierowanej m.in. do mieszkańcówPodkarpacia.
Podobnie jak jesienią ubiegłego roku będziemydo dyspozycji mieszkańców Tarnobrzega, StalowejWoli, Sandomierza, Krosna, Ropczyc, Dębicy,Rzeszowa, Jarosławia, Lubaczowa i Przemyśla.

W zakończonym już – pierwszym etapie /od 28marca do 15 kwietnia 2011/ z badań skorzystałoponad 1100 mieszkańców Lubelszczyzny i tu takżestatystyka się potwierdza ? ok. 58% osób maproblemy ze słuchem. Tym bardziej zachęcamy dobadań.

Informator: Słuchmed.